Kiralık Hasta Yatakları

Kiralık Hasta Yatakları

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yatağı kiralama ve hasta taşıma lifti kiralama hizmetini Safir Hasta Yatakları olarak İstanbul ilinde vermekteyiz. Seçmiş olduğunuz hasta yatağını adresinize gelip kurmakta ve işiniz bittiğinde geri almaktayız. Bu hizmet için öncelikle hastamıza uygun modeli belirlememiz gerekmektedir. Kullanacağımız hasta yatağına karar verdikten sonra hasta karyolası, üzerindeki sıvı geçirmez şilte, bir adet koruyucu örtüsü (alez) ve ihtiyaç olması halinde serum askı aparatı set olarak adresinize getirilmektedir.

Hasta yatağı kiralama fiyatları 1-30 gün arası aynıdır. Devam eden aylarda ürüne göre belirli oranlarda indirim yapılmaktadır. Hasta yatağı satın alma ile kiralama arasında bir seçim yapabilmek için en önemli soru kullanım süresinin ne kadar olacağıdır. Ortalama 6 ay ve altında bir kullanım öngörülüyorsa hasta yatağı kiralama mantıklı bir seçim olacaktır. Ama 6 ay veya daha uzun bir süre kullanım için hasta yatağı satın almak maddiyat açışından daha uygun olacaktır. Doğru ürüne karar vermek ve teslimat ile hasta yatağı fiyatlarını öğrenmek için bir telefon açmanız yeterli.

Hasta Yatağı Kiralamanın Önemi

Hasta yatakları; hastaların tedavi süreçlerinin hızlanması ve iyi bir şekilde dinlenebilmesi için hasta yakınları tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Hasta yataklarının hareket etme özellikleri sayesinde hastalar istedikleri pozisyona getirilebilmektedir. Hastaların evlerde bulunan yataklarda yatması hem konfor açısından hemde hijyen açısından çok sağlıklı değildir. Hasta yatakları sayesinde hem hasta ile ilgilenen kişiler hemde hastalar oldukça rahat etmektedir.

Bize Yazın
1
WhatsApp
Merhaba Size nasıl yarımcı olabilirim ?