Hasta Yatağı

Motorlu, Kumandalı Hasta Yatakları ve Hasta Karyolası Yatakları

Hastane Yatağı Modellerimiz

Hasta Yatakları, Hasta Karyolası ve Hastane Yatağı

Hasta yatakları daha çok hastanelerde görmeye alışkın olduğumuz hastaların fiziksel ihtiyaçlarını karşılamak ve aile üyelerinin ya da hasta bakıcılarının hastalara bakımını kolaylaştıracak şekilde dizayn edilmiş medikal ürünlerdir. Motorlu hasta yatakları kumanda ile kontrol edilmekte ve özellikle evlerde hasta bakımını kolaylaştırmaktadır. İki motorlu hasta yatakları hasta karyolasının sırt ve ayak kısmını kaldırıp indirmekte, üç ve dört motorlu hasta yatakları ise hasta karyolasının sırt ve ayak hareketi dışında yüksekliğini de ayarlamaktadır.

Hasta Karyolası  özel başlıkları, güvenlik için korkulukları ve hareket etmeyi kolaylaştıran tekerlekleri olan motorlu yataklardır. Yükseklikleri ayarlanabilir , pozisyon değiştirmeye yarayan elektrik motoruyla veya manuel olarak çalışırlar.Hastanın yaşamını büyük ölçüde kolaylaştırmak için tasarlanmışlardır.  Aynı zamanda hastaya bakan kişilerin de özellikle kol ve bel ağrısı çekmelerini engeller.

Hasta Yatağı Ne işe yarar ?

Tüm bu seçenekler hasta bakımını kolaylaştırmak için olup doğru hasta yatağını seçmek için hastamızın kilosu, hastalığı, kullanım süresi büyük önem taşımaktadır. Hasta yatağı modellerimizi aşağıda inceleyebilir daha detaylı bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için bizi arayabilirsiniz. Şunu da belirtmek isteriz ki Safir hasta yatakları satışı kadar satış sonrası hizmetleri ile her daim hastaların yanında olmayı olmazsa olmaz bir ilke olarak benimsemiştir. İstanbul Okmeydanı’ndaki mağazamıza gelerek internet sitemizdeki tüm ürünleri inceleyebilir ve test edebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünün evinize kurulum uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Medikal Hastane Yatağı

Hastanelerde sürekli gördüğümüz elektronik, hareketli ve hastaya rahat  bir bakım sağlayan medikal hasta yataklarının ev tipi modellerini web sitemizde inceleyebilirsiniz. Hasta yatağı satış ve hasta yatağı kiralama imkanları firmamız da mevcut olup bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmamanızı rica ederiz.  Gerek hasta bakıcılar gerek ise fizyoterapistler tarafından en kullanışlı modellerimizin evinize kurulumlarını yapmaktayız.

Ürünlerimiz ;

  • Manuel hasta yatakları
  • 2 hareketli hasta yatakları
  • 3 Hareketli hasta yatakları
  • 4 Hareketli hasta yatakları
  • Hasta karyolası şiltesi
  • Yemek Masası
  • Boru Tipi Havalı Yataklar
  • Pozisyonlu Havalı Yataklar
  • Hasta Yıkama Setleri

Hasta Karyolası yatakları içinde farklı seçeneklerimiz mevcut olup 10-12-14 cm yükseklikte ve 16-22-28 dansite sertlikte hasta yatağı şilte yani döşeklerimiz de mevcuttur.