Kiralık Hasta Yatakları

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetimiz İstanbul için geçerlidir.

Kiralık Hasta Yatakları

Hasta Yatağı Kiralama İstanbul

Hasta yatağı kiralama veya Hasta karyolası kiralama hizmetini Safir Hasta Yatakları olarak İstanbul ilinde vermekteyiz. Seçmiş olduğunuz hasta yatağını adresinize gelip kurmakta ve işiniz bittiğinde geri almaktayız. Bu hizmet için öncelikle hastamıza uygun modeli belirlememiz gerekmektedir. Kullanacağımız hasta yatağına karar verdikten sonra hasta karyolası, üzerindeki sıvı geçirmez şilte, ve ihtiyaç olması halinde serum askı çubuğu set olarak adresinize getirilmektedir. Ödeme ise siz ürünü sağlam, çalışır halde teslim aldıktan sonra tahsil edilmektedir. İlave olarak talep etmeniz durumunda havalı yatak kiralama ve hasta yemek masası kiralama imkanınız da vardır.

Hasta Yatağı Kiralama Fiyatı

Hasta yatağı kiralama fiyatları 1-30 gün arası aynıdır. Daha uzun süreli taleplerinizde ürüne göre belirli oranlarda indirim yapılmaktadır. Hasta yatağı satın alma ile kiralama arasında bir seçim yapabilmek için en önemli soru kullanım süresinin ne kadar olacağıdır. Ortalama 8-9 ay ve altında bir kullanım öngörülüyorsa hasta yatağı kiralama mantıklı bir seçim olacaktır. Ama 8-9 ay veya daha uzun bir süre kullanım için hasta yatağı satın almak maddiyat açışından daha uygun olacaktır. Tabi ki bu bir ticari bilgidir. Yoksa hastanın 1 gün mü 10 yıl mı kullanacağını belirlemek çok zor bir durumdur. Doğru ürüne karar vermek ve teslimat ile hasta yatağı fiyatlarını öğrenmek için bir telefon açmanız yeterli.

Hasta Karyolası Kiralamanın Önemi

Hasta yatakları; hastaların tedavi süreçlerinin hızlanması ve iyi bir şekilde dinlenebilmesi için hasta yakınları tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Hasta yataklarının hareket etme özellikleri sayesinde hastalar istedikleri pozisyona getirilebilmektedir. Hastaların evlerde bulunan yataklarda yatması hem konfor açısından hem de hijyen açısından çok sağlıklı değildir. Hasta yatakları sayesinde hem hasta ile ilgilenen kişiler hem de hastalar oldukça rahat etmektedir. Uzun süreli bir kullanım öngörülmüyor ise  işi bittikten sonra evde kaldırılacak bir yer yok ise kiralama seçeneği satın almaktan çok daha avantajlı olacaktır.

Kiralık Hasta Yatağı

Bu hizmet şuan için büyükşehirler de aktif olarak sağlanmaktadır. Kiralık hasta yatağı fiyatları 400 TL ile 800 TL arasında olmak ile beraber her il için farklılık gösterebilir. Aynı zamanda ürünlerin hijyen açısından temiz olduğundan emin olmak gerekmektedir. Malum hastane ye götürülen bir hastanın kullanmış olduğu karyolaya yıl içinde en az 70-80 hasta yatmış olmaktadır. Ama hastane mobilyası dediğimiz bu yataklarda mikrop barındırma oranı oldukça düşüktür. Tabi ki dezenfekte işlemlerinin eksiksiz yapılmış olması gerekir. Safir hasta yatakları olarak sadece hastane mobilyası olan modellerin kiralamasını yapmaktayız.

 

Hasta Yatağı Kiralamaya Neler Dahil ?

  • Seçmiş olduğunuz hasta karyolası modeli
  • Sıvı tutucu kılıflı antibakteriyal hasta yatağı süngeri
  • Serum askı çubuğu
  • İstanbul içinde  evinize kurulumu ve iş bitiminde geri alımı

Ayrıca hasta yatağınıza ek olarak boru tipi havalı yatak ve yemek masası da kiralayabilirsiniz. Yatan hasta setlerimizi inceleyebilir ve aklınıza takılan sorular için bizi arayabilirsiniz.