Hakkımızda

Geniş Ürün çeşitleri ile 8 Yıllık Hasta yatağı kiralama tecrübesi

Safir Hasta Yatakları

2010 yılında İstanbul da çalışma hayatına başladığımızda çok geniş ürün yelpazesine sahip olan medikal sektöründe kendimize bir yol çizmek istedik. Hasta yatağı kiralama ve havalı yatak konusunda. Yaklaşık bir yıl süren ar-ge çalışmalarımız sonucunda hasta yatakları konusunda uzmanlaşmaya karar verdik. Hastaneler, huzur evleri, diyaliz merkezleri derken ev tipi hasta yataklarına duyulan ihtiyacı farketmemiz çok uzun sürmedi.

Safir Hasta Yatakları olarak hasta yatakları, havalı yatak, hasta yıkama ürünleri gibi birbirine paralel kategorilerde çeşitliliğimizi arttırdık. Hasta karyolası imalatı, hasta yatağı satışı ve hasta yatağı kiralama hizmetleri ile yolumuza çıktık. Bugüne kadar da müşteri memnuniyeti ilkemizi kaybetmeden geldik. Ekibimizin önceliği her zaman hastamız için doğru ürünü bulmak, bilgilendirmek ve hastamız onayladığı takdirde hasta yatağı satış veya hasta yatağı kiralama hizmetini sunmak olmuştur.

İstanbul’da hasta yatağı imalatçısı denildiğinde ilk akla gelen firma olmayı başarmamızın gerçek sebebi, hasta yatağı satışı ve sonrasındaki sunduğumuz teknik desteklerimizin olumlu referansları olduğunu düşünüyoruz. Bugüne kadar hiçbir hastamıza/müşterimize kilosunu, hastalığını, tahmini ihtiyaç süresini sormadan hasta yatakları hakkında öneride bulunmadık. Takdir edersiniz ki felç geçirmiş bir hasta ile bay-pass ameliyatı olmuş bir hastanın ya da 60 kilo ile 160 kilo bir hastanın kullanacağı hasta yatağı veya havalı yatak aynı olmayacaktır. Aynı zamanda bu sorular hasta yatağı satış veya hasta yatağı kiralama hizmetinin de kararını vermek için sorulması gerekenlerdir.

Sizinde hasta yatağı, havalı yatak veya hasta yıkama ürünlerine ihtiyacınız olduğunda, ister sadece hasta yatakları hakkında bilgi almak için isterseniz de hasta yatağı veya havalı yatak fiyatlarını öğrenmek, hasta yatağı kiralama hizmeti almak için www.safirhastayataklari.com adresimizden bizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca 0(546) 898 66 38 telefon numaramızdan Safir Hasta Yatakları her zaman ulaşabilirsiniz. Okmeydanı’nda ki Hasta Yatağı mağazamızda hafta içi her gün 09:00-18:30 saatleri arasında açıktır. İnternet sitemizdeki tüm hasta yatakları, havalı yataklar ve hasta yıkama ürünlerini burada görebilir, deneyebilirsiniz.

Vizyonumuz

İhtiyaçlara göre çözüm üretmek hasta odaklı, kaliteli, kullanışlı, doğru ürünü hastalarımıza ulaştırmak. Safir Hasta Yatakları olarak ekibimiz ile hasta yatağı, havalı yatak ve hasta yıkama ürünlerinde müşterilerimize önce doğru bilgileri aktarmak, bunun sonucunda belirttiğimiz saatte satın alınan ürünü teslim etmeyi başarmak.

Misyonumuz

Sağlık problemleri nedeniyle zorlaşan hayatlarımızı teknolojinin imkanlarını kullanarak kolaylaştırmak kendimize edindiğimiz misyonumuzdur. Doğru zamanda doğru yerde en doğru ürünü ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak için çalışmaktayız.

0
Kiralık Hasta Yatağı
0
Satılık Hasta Yatağı
0
Havalı Hasta Yatakları

"Hasta Yatağı Modelleri, Kiralık Hasta Yatakları ve Havalı yatak Modelleri "

Sağlık bakanlığınca hasta yatağı fiyatları ve diğer medikal ürünlerin fiyatlarının internet ortamında paylaşılması yasaklandığı için internet sitemizde fiyat yazamıyoruz. İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçerek ürün fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.